Me

Henkilökunta ja yhteystiedot

Käyntiosoite: Kauppiaankatu 10, 68600 Pietarsaari
info[a]musikhuset.fi, etunimi.sukunimi[a]musikhuset.fi

Wava-opisto

Postiosoite

Pietarsaaren Seudun Musiikkiopisto
Isokatu 9
68600 Pietarsaari

Yhteystiedot

wava@edu.pietarsaari.fi

Peter Roos, Rehtori
peter.roos@pietarsaari.fi
Puh. 044-785 1629

Kaija Ena, hallintosihteeri
kaija.ena@pietarsaari.fi
Puh. 044 785 1279

Yrkesakademin

Postiosoite

Yrkesakademin i Österbotten
Kauppiaankatu 10
68600 Pietarsaari

Yhteystiedot

Carl-Johan Hultgren
Samordnande lärare
Carl-Johan.hultgren@yrkesakademin.fi
Puh. 050-441 0231

Johan “Nisse” Nybäck
Johan.nyback@yrkesakademin.fi
Puh. 050-360 9512

Ann-Louise Käld
Studiesekreterare
ann-louise.kald@yrkesakademin.fi
Puh. 044-750 3287

 

Yrkeshögskolan Novia

Postiosoite

Yrkeshögskolan Novia
Kauppiaankatu 10
68600 Pietarsaari

Yhteystiedot

Eero Paalanen
Utbildningsledare i musik och scenkonst
eero.paalanen@novia.fi
Tfn: +358504635025

Veronica Jansson
Studiesekreterare
veronica.jansson@novia.fi
Tel. 06-328 5821

Musikhuset Tekninen assistentti

Oskar Sandin
oskar.sandin@novia.fi
+358504765836