Me

Henkilökunta ja yhteystiedot

Käyntiosoite: Kauppiaankatu 10, 68600 Pietarsaari
info[a]musikhuset.fi, etunimi.sukunimi[a]musikhuset.fi

Pietarsaaren Seudun Musiikkiopisto

Postiosoite

Pietarsaaren Seudun Musiikkiopisto
Isokatu 9
68600 Pietarsaari

Yhteystiedot

musiikkiopisto@edu.pietarsaari.fi

Peter Roos, Rehtori
peter.roos@pietarsaari.fi
Puh. 044-785 1629

Kaija Ena, hallintosihteeri
kaija.ena@pietarsaari.fi
Puh. 06-786 3279

Yrkesakademin

Postiosoite

Yrkesakademin i Österbotten
Kauppiaankatu 10
68600 Pietarsaari

Yhteystiedot

Carl-Johan Hultgren
Samordnande lärare
Carl-Johan.hultgren@yrkesakademin.fi
Puh. 050-441 0231

Ann-Louise Käld
Studiesekreterare
ann-louise.kald@yrkesakademin.fi
Puh. 044-750 3287

Johan “Nisse” Nybäck
Johan.nyback@yrkesakademin.fi
Puh. 050-360 9512

Yrkeshögskolan Novia

Postiosoite

Yrkeshögskolan Novia
Kauppiaankatu 10
68600 Pietarsaari

Yhteystiedot

Marcus Söderström
Utbildningsansvarig
marcus.soderstrom@novia.fi
Tel. 044-780 5851

Veronica Jansson
Studiesekreterare
veronica.jansson@novia.fi
Tel. 06-328 5821

Pietarsaaren seudun musiikkiopiston henkilökunta

Yrkesakademin henkilökunta

Yrkeshögskolan Novian henkilökunta

Musikhuset Tekninen assistentti

Jonatan Jansson

Jonatan.Jansson@novia.fi

044-3090191